Drodzy Rodzcie,

poniżej do pobrania deklaracja  o kontynuowaniu uczęszczania do Placówki Opiekunów Dziennych Dzidziusiowo w roku 2020/2021.

Bardzo prosimy o jej wypełnienie i odesłanie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

flèche vers le bas png 5

Deklaracja_Placówka_Opiekunów_Dziennych_Dzidziusiowo.pdf

Zachęcamy Wszystkich Rodziców do zapozanania się z artykułem na stornie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dot. szegółowych wytycznych, które będą obowiązywały w najbliższych tygodniach i miesiącach zarówno osób prowadzących instytucje, dyrektorów, opiekunów, jak też rodziców.

Link do artykułu znajdą Państwo poniżej:

UWAGA!!!

Szanowni Rodzicie, związku z zagrożeniem epidemiologicznym oraz w trosce o zdrowie naszych podopiecznych i ich wychowawców informujemy, że zgodnie z zaleceniem Ministerstwa Edukacji Narodowej, zawiesza się prowadzenie działalności Przedszkola Zaczarowany Ogród oraz Placówki Opiekunów Dziennych "Dzidziusiowo" na okres:

OD 16 MARCA 2020 - DO ODWOŁANIA.

12- 13 marca to okres przejściowy - nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno- wychowawcze, a jedynie zajęcia opiekuńcze.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie informacje dotyczące aktualnej sytuacji zdrowotnej w związku z zachorowaniami na Koronawirusa znajdują się na stronie Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia.

Zaczarowany Ogród

Prywatne przedszkole w Będzinie.

ul. Czeladzka 30
42-500 Będzin

Tel: 608-599-002

Czynne

Od poniedziałku do piątku w godzinach
od 6.30 do 18.00
przez cały rok również w wakacje i ferie.