o nas

Prywatne Przedszkole "Zaczarowany Ogród" i Placówka Opiekunów dziennych "Dzidziusiowo" to magiczne miejsce, to całodzienne centrum opieki dla dzieci, które opiekuje się Twoim dzieckiem z miłością i pełnym zaangażowaniem.

Właściciel - Bartosz Stankiewicz prowadzi działalność opiekuńczo-edukacujną od 2010 roku. Z dniem 30 sierpnia 2013 został założony Prywatny Żłobek "Dzidziusiowo" w Będzinie od 26 września 2014 prowadzi również Prywatne Przedszkole "Zaczarowany Ogród" w Będzinie oraz, od 13 lipca 2016 roku, Prywatny Żłobek Bolek i Lolek w Sosnowcu. Od 1 stycznia 2017 roku powstało Prywatne Przedszkole Bolek i Lolek”

Oferta Przedszkola oraz Punktu opiekunów dziennych skierowana jest dla rodziców chcących godzić wykonywanie pracy zawodowej z opieką nad dziećmi, a także dla tych którzy mają jak sprawować opiekę nad dziećmi, ale chcieliby, żeby dziecko miało kontakt z rówieśnikami i rozwijało swoją potencję, uczestniczyło w interesujących je zajęciach miało lepszy start.

Przedszkole oferuje bezpłatne konsultacje psychologiczne i logopedyczne, dla rodziców dzieci uczęszczających do naszej placówki.

Zaczarowany Ogród

Prywatne przedszkole w Będzinie.

ul. Czeladzka 30
42-500 Będzin

Tel: 608-599-002

Czynne

Od poniedziałku do piątku w godzinach
od 6.30 do 18.00
przez cały rok również w wakacje i ferie.